EPCOS - TDK Electronics Obraz B57213P0160M351. Obraz może być reprezentowany.
Patrz specyfikacje do szczegółów produktu.
B57213P0160M351
Numer części producenta : B57213P0160M351
Status RoHs : ROHS3 zgodne
Producent / marka : EPCOS - TDK Electronics
Stan magazynowy : Na stanie
Opis : ICL 16 OHM 20% 4A 14.5MM
Statek z : Hongkong
Arkusze danych : B57213P0160M351(1).pdfB57213P0160M351(2).pdfB57213P0160M351(3).pdf
Sposób wysyłki : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Poproś o wycenę
Ilość
Nazwa firmy:
Nazwa Kontaktu:
Twój email:
Telefon:
Wiadomość:
Typ spółki:
  • Zweryfikować:
Nr części B57213P0160M351
Producent EPCOS (TDK)
Opis ICL 16 OHM 20% 4A 14.5MM
Stan ołowiu / status RoHS ROHS3 zgodne
dostępna ilość Na stanie
Tolerancja ±20%
Seria P13
R @ bieżący 197 mOhms
R @ 25 ° C 16 Ohms
Pakiet Tape & Reel (TR)
Główny odstęp 0.295' (7.50mm)
Średnica 0.571' (14.50mm)
Obecny - Steady State Max 4 A